NOVA ESKALACIJA: Hezbollah napao izraelsku bazu u Ashdodu

Hezbollah je u petak saopštio da je raketama gađao izraelsku pomorsku bazu u Ashdodu, dva dana nakon smrtonosnih izraelskih zračnih udara na Bejrut u kojima je poginulo više od 300 ljudi.

U saopštenju se navodi da je napad izveden kao odgovor na, kako tvrde, kršenje primirja od strane Izraela i ponovljene napade na Bejrut.
– Kao odgovor na kršenje primirja od strane neprijatelja i njegove ponovljene napade na Bejrut, te nakon što se otpor pridržavao primirja dok neprijatelj to nije činio, borci Islamskog otpora gađali su… pomorsku bazu u luci Ashdod raketama – navodi se u saopštenju.
Izvor: Vijesti
Facebook
Twitter
LinkedIn

Autor

Valter Portal

Mi istražujemo za Vas

Valter Portal

Mi istražujemo za Vas